תיקי עבודות סטודנטים

בוגרי קורס עיצוב דיגיטלי וחוויית משתמש – עתידים לוחמים להיי טק

קבוצה של 26 לוחמות ולוחמים מטובי ילדינו, התקבצו יחד להכשרה אינטנסיבית של כ 4 חודשים בלמידה יומיומית (5 ימים בשבוע, לפחות 8 שעות ביום) וסיימו בהצלחה

הכשרה לתפקידי עיצוב דיגיטלי וחוויית משתמש (UI-UX). צעירים נחושים, חדורי מוטיבציה, ערכיים מאד ומוכשרים מאד

פה תוכלו לבחון את תיק העבודות האישי שלהם – פרויקטים שבצעו במסגרת ההכשרה

גל זמיר
אני גל, בן 23 מיהוד מונסון. אני לוחם משוחרר, אוהב לגלוש ולבשל. בוגר תוכנית לוחמים להייטק, קורס UI/UX ומחפש את המקום שייתן לי צ'אנס לגדול ולהתפתח בתחום.

תיק עבודות - גל זמיר


אוהד פישביין
אני אוהד, מעצב ומאפיין חווית משתמש .
יש לי תשוקה רבה לעיצוב ואסתטיקה , ״שחקן קבוצה״, אך עם זאת גם עצמאי ולומד מהר. בעל מוטיבציה רבה להתפתח בתחום חווית המשתמש.

תיק עבודות - אוהד פישביין


נגה פלג
שמי נגה פלד, מעצבת דיגיטלית עם תשוקה לציור ושרטוט ויצירת פרויקטים חדשים ומאתגרים. אני אוהבת את השילוב האמנותי והטכנולוגי בעבודה זו ותמיד מחפשת דרכים חדשות להשתפר. שליטה טובה בתוכנות עיצוב.

תיק עבודות - נגה פלג


אליס בטושנסקי
שלום אני אליס לוחמת משוחררת מיחידה טכנולוגית מובחרת בחייל האוויר. בוגרת קורס מעמיק בUX/UI ועיצוב גרפי מעוניינת לעבוד עם צוות יצירתי בעבודה מאתגרת בתחום חווית המשתמש.

תיק עבודות - אליס בטושנסקי


עידו ארוש
אני עידו, מעוניין להתפתח וליצור דברים חדשים, אוהב ללמוד, לעקוב אחרי טרנדים חדשים, לעצב וליצור חווית משתמש, מנוסה בחקר משתמשים, עיצוב תכנים לדיגיטל ופרינט, בקיא בתוכנות אדובי לעיצוב גרפי ודיגיטלי

תיק עבודות - עידו ארוש


אביב רווח
שמי אביב, מאפיין ומעצב חוויית משתמש, מעצב גרפי וצלם. בעל זיקה לטכנולוגיה, יכולת למידה עצמית ולמידה אינטואיטיבית. שליטה בתוכנות אדובי למעצבים. בעל מוטיבציה גבוהה ללמידה ולהתפתחות.

תיק עבודות - אביב רווח


דביר דואק
אני דביר, יסודי, אחראי, יכולת עבודה עצמאית ובצוות, תקשורת בין אישית ויחסי אנוש מעולים, יכולת עמידה ביעדים וניסיון בעבודה תחת לחץ. יש לי מוטיבציה גבוהה לחקור ללמוד ולהתפתח בתחום אפיון חווית המשתמש ועיצוב גרפי.

תיק עבודות - דביר דואק


דניאל קורזינר
אני דניאל, מעצב גרפי וחווית משתמש UIUX. שולט בתוכנות אדובי, מלא במוטיבציה להתקדם ולהתפתח מקצועית, ממוקד מטרה, יכולת עמידה בלחצים ושינויים, אחראי ומסור ומוכן להפוך לחלק משמעותי מהחברה.

תיק עבודות - דניאל קורזינר


רז ניניו
מאפיין חוויית משתמש ומעצב גרפי. הגעתי לתחום מתוך חיבור לפן הפסיכולוגי בעבודה. אני מאוד מתחבר ליישום של חקר המוח וההיבט הפסיכולוגי על העיצוב. בעל ראש פורה, יצירתי ורעיוני ויכולת תרגום זאת לעבודות העיצוב .

תיק עבודות - רז ניניו


אלינה דוידיאן
מעצבת UX/UI רוצה להיות חלק מהצוות שלך. אני אחראית ומסורה מאד, בעלת חשיבה יצירתית, מלאת מוטיבציה להצליח. מאמינה שיחד נוכל להמציא פתרונות יצירתיים המתמקדים במשתמש, מוצרים ושירותים דיגיטליים.

תיק עבודות - אלינה דוידיאן


אדם אקרמן
אני אדם, מעצב בעל תשוקה לעיצוב ולשיפור חווית המשתמש באמצעות שימוש והבאה לידי ביטוי של הידע והיכולות העיצוביות והאסתטיות שלי. אני אוהב לצייר מגיל קטן ובעל יכולת דיוק תוך מתן חשיבות לפרטים הקטנים, בנוסף ליכולת עיצובית גבוהה.

תיק עבודות - אדם אקרמן


מעיין אלעזר
בוגרת הכשרת עיצוב גרפי וחווית משתמש, מתמחה בתוכנות Ai ,Ps ,XD ונוספות. בעלת מוטיבציה גבוהה להתפתח ולהצליח עם יכולת עבודה טובה תחת לחץ. מוסר עבודה גבוה ועמידה בזמנים, בעלת יחסי אנוש מצוינים, אחראית ויצירתית.

תיק עבודות - מעיין אלעזר


גילי חביב
מעצב UIUX, צייר ואמן דיגיטלי. יש לי ניסיון רב עם תוכנות עיצוב גרפי ודיגיטלי, מכיר אתרי וורדפרס ו-Wix, שליטה גבוהה בPowerPoint. הבנה בסיסית ב- Visual Studio Java. מלא מוטיבציה, מחפש בית חם להתפתח מקצועית וחברתית.

תיק עבודות - גילי חביב


עילי צמח
אני עילי צמח, בוגר שרות קרבי וקורס עיצוב חוויית משתמש UIUX. אוהב את המשמעות מאחורי העיצוב ואת הדרך בה הוא משפיע על המשתמש. תמיד מעוניין ללמוד, להשתפר ולעבוד עם אנשים בצורה הכי נעימה והכי טובה.

תיק עבודות - עילי צמח


עדי שוהם
אני עדי מעצב UX/UI ומעצב גרפי שאפתן. בוגר קורס עיצוב דיגיטלי. סקרן וחוקר ובעל מוטיבציה עצמית גבוהה. מחפש את ההזדמנות הראשונה שלי להציג את כישוריי ותכונותיי המגוונות, מחפש מקום עבודה לטווח ארוך.

תיק עבודות - עדי שוהם


עידן עזריאלי
אוהב את עולם התוכן העיצובי בשילוב יצירתיות. מביא איתי כישורים אישיים ויכולת ביצועית גבוהה, ערכי, אנושי ובעל יחסי אנוש מעולים, משימתי, בעל מעוף ומוטיבציה גבוהה, מחפש מקום להתפתחות מקצועית שיבליטו את היזמות והיצירתיות שבי.

תיק עבודות - עידן עזריאלי


אביבה גגצינקו
אני מוצאת עניין רב בתחום העיצוב בכלל והעיצוב הגרפי בפרט. נהנת ליצור ולהביא את עצמי לקצה גבול היכולת. בעלת מוסר עבודה גבוה, שאפתנית ומאמינה בחשיבות עבודה בצוות. מיומנות גבוהה בתוכנות עיצוב ואופיס.

תיק עבודות - אביבה גגצינקו


מעוניינים במשהו?

כל השדות חובה

    אנחנו זמינים כמעט בכל מקום
    דילוג לתוכן