חזרה לבלוג

הסליידרים החינמיים הכי טובים לאתרי וורדפרס

 

כיום, כאשר סבלנות הגולשים קצרה יותר מאי פעם והתחרות ברשת רק הולכת וגדלה, חשוב מאוד שגולשים שמגיעים לאתר יישארו בו ושהאתר יהיה יעיל ומניע לפעולה בהתאמה למטרות שלו. לכן, אם באתר שלכם יש שפע של תמונות איכותיות וחשובות או תוכן מעולה שאתם לא רוצים שהמבקרים יפספסו כאשר עמוד הבית נטען, כנראה שאתם זקוקים לפלאג אין סליידר (Slider).

 

הסליידר מספק דרך נוחה וזמינה לתצוגה של מספר תמונות, סרטונים ותוכן טקסטואלי אשר מושך תשומת לב ומניע לפעולה. הסליידר הוא מוקד תשומת לב ועניין באתר, ודרכו ניתן להכווין גולשים מבקרים לחלקים חשובים ולקראת יצירת ערך לאתר עצמו. עם זאת, מציאת הסליידר המתאים והיפה ביותר בהתאם לאתר שלכם יכולה להיות משימה ארוכה ומורכבת, במיוחד כאשר מחפשים אפשרות שהיא חינמית. בטקסט הבא אספנו עבורכם כמה מיישומי הסליידר הטובים ביותר בנמצא. כולם נבדקו ונוסו והכי טוב, לא תצטרכו לשלם עליהם כלום.

Meta Slider

 

 

 דמו | הורדה

 

 הפלאג אין Meta Slider הינו קל מאוד לשימוש והוא מאפשר לבחור מבין 4 סליידרים בסגנון jQuery: NIVO המגיב, 16 אפקטי מעבר וארבע גרסאות, COIN עם 4 אפקטי מעבר, FLEX עם 2 אפקטי מעבר, מגיב, מצב קרוסלה או RESPONSIVE SLIDES המגיב ועם אפקט פייד בלבד. העלאת הפלאג אין לאתר הוורדפרס שלכם הינה קלה במיוחד, פשוט מוסיפים את התמונות והתכנים הרלבנטיים, בוחרים את הסליידר, את האפשרויות שלו ואת הקוד שנוצר לתוך האתר עצמו. תמורת תשלום ניתן לקבל מאפיינים נוספים.

Soliloquy Lite

 מידע | הורדה

 

 הפלאג אין Soliloquy Lite הוא ממש פשוט להפעלה ושימוש. פשוט מוסיפים את התמונות והתכנים, בוחרים גודל לסליידר, מהירות ולוחצים על PUBLISH. כעת עליכם להעתיק את הקוד הקצר לאתר שלכם בכל עמוד שבו הסליידר צריך להיות מוצג. זוהי גרסא בסיסים וחינמית, אך היא כוללת שפע מאפיינים שימושיים ואיכותיים.

 

LenSlider

 מידע | הורדה

 

 בשביל פלאג אין חינם, LenSlider מציע חבילה משתלמת ומגובשת מאוד. ניתן ליצור סליידרים לתמונות, אפשר גם להציג בהם פוסטים נבחרים, עמודים וקטגוריות. יש 5 סוגי סליידרים לבחור מהם (SKINS) ועוד מגוון אפשרויות למיקום הסליידר ומאפייניו הוויזואליים.

 

Cyclone Slider 2

 מידע | הורדה

 

 פלאג אין Cyclone Slider 2 הוא בסיסי וקל מאוד להפעלה, מציג סליידר תמונות פשוט עם כמה אפשרויות להתאמה כגון עיכוב השינוי, מימדים והשהייה בעת ריחוף. יש גרסת פרו אם אתם רוצים להוציא קצת כסף.

 

FlexSlider

 דמו | הורדה

 זהו פלאג אין סליידר מבית WooThemes, ההפעלה וההגדרה של FlexSlider היא קצת מסובכת, אך לאחר שביצעתם את התהליך הוא מציע טווח רחב של סליידרים מינימליסטיים ויפים במיוחד (בסיסי, קרוסלה, וידאו, סליידר עם ניווט וסליידר עם תמונות ממוזערות). המלכוד עם הסליידר הזה הוא שאם תחליפו את הסגנון והסוג, תאבדו את הסליידר הקודם שהגדרתם. החברה מציעה סליידר החל מסכום של 49$ בלי צורך להתעסק עם הקוד עצמו.

 

Captain Slider

 מידע | הורדה

 

 הפלאג אין סליידר של Captain Slider מציע שימושיות בסיסית בהתייחס לאפשרויות אחרות, הוא מאפשר להציג סליידר מינימליסטי על כל עמוד או פוסט באמצעות קוד קצר ופשוט. לאחר התקנת הפלאג אין לא לגמרי ברור מה הקוד המקוצר, כך שעליכם לבדוק את עמוד ה-Repository בפלאג אינים של וורדפרס אם נתקעתם ואתם זקוקים לעזרה.

 

SlideDeck 2 Lite

 דמו | הורדה

 

 זוהי אפשרות פופולארית ומקיפה מבחינת פלאג אין סליידר לוורדפרס, הסליידר SlideDeck מציע שימושיות מתקדמת עבור אלו שמחפשים סליידר עמוס באפשרויות ויכולות. זוהי אמנם גרסת לייט בסיסית יותר (SlideDeck 2 Lite) שאינה כוללת את כל 14 מקורות התוכן כגון פייסבוק או גלריה לצד מאפיינים מתקדמים נוספים שקיימים בגרסת הפרימיום. אך למרות זאת, גרסת הלייט עדיין עמוסה במאפיינים ויכולות, מאפשרת לכם ליצור בקלות סליידרים מכל תוכן, כולל תמונות, פוסטים וקטעי וידאו.

אהבתם? נשמח לשיתוף של המאמר

לפיתוח קריירה מקצועית בדיגיטל
מעוניינים במשהו?

כל השדות חובה

    אנחנו זמינים כמעט בכל מקום
    דילוג לתוכן