חזרה לבלוג

כך תצפו בתכנים שפתוחים רק לאמריקאים

 

יום אחד נשבר לי. זה היה ערב חורף סגרירי ופשוט לא היה שום דבר מעניין לראות בטלוויזיה.
אז פתחתי את המחשב והתחלתי לחפש פתרון לצפייה בתכנים שפתוחים רק לאמריקאים.

 

רבים מכם כנראה לא מכירים את השירותים הללו מבפנים, אלא רק את הההודעה הבאה: This service is unavailable from your location.

מצאתי את הפתרון ועכשיו גם לכם יהיה תמיד מה לראות בטלוויזיה / במחשב.

[title]שלב ראשון- מה זה VPN[/title]

VPN הן ראשי תיבות של Virtual Private Network או בתרגום חופשי: רשת פרטית מדומה. כדי לא לסבך את הבריות אסביר בצורה פשוטה- אי שם בארה”ב יושב מחשב שנותן לנו לגשת לאינטרנט דרכו – מעין גשר. כאשר אנחנו ניגשים לרשת דרכו אנחנו נראים כלפי חוץ כתושבי ארה”ב. בעצם אנחנו נראים כאילו אנחנו יושבים אצלו בסלון על המחשב, בארה”ב ומשתמשים באינטרנט שלו. במילים אחרות, אנחנו הולכים לקבל IP אמריקאי. עכשיו הבנתם איך אנחנו הולכים לעבוד על HULU, NETFLIX וחבריהם.

[title]שלב שני – נרשמים לשירות[/title]

בשנתיים האחרונות אני משתמש בחברה שנקראית Strong VPN, יש להם המון שרתים ומהירות החיבור שלהם לארץ נהדרת. אמנם יש אופציות חינמיות אבל אני מעדיף לשלם קצת ולקבל הרבה. הם נותנים גם מהירות גלישה גבוהה וגם בטיחות מירבית- אתה אף פעם לא יכול לדעת מי מאזין לך לתקשורת בשרתים החינמיים ומי “תופס” את הסיסמאות שלך בזמן שאתה מחובר אליהם.

 

אם לא פתחתם חשבון עדיין, עכשיו זה הזמן -> לוחצים כאן.

[title]שלב שלישי – מגדירים VPN[/title]

את הגדרות החיבור תקבלו במייל לאחר שתרשמו לשירות (יש גם תוכנת התקנה אוטומטית להורדה).

 

את השירות ניתן להתקין על גבי הסמארטפון, המחשב ואפילו הסטרימר בסלון. כמעט לכל מכשיר בעל גישה לאינטרנט יש אפשרות להגדרת VPN. במקרה שלי הוא מוגדר ישירות בראוטר כך שכל מי שמתחבר לרשת האלחוטית של הדירה שלי הופך אוטומטית לאזרח ארה”ב.

 

שימו לב, אל תיבהלו אם אחרי שתירשמו פתאום תקבלו טלפון. הנציגים שלהם יתקשרו אליכם ממש בדקות שלאחר ההרשמה לוודא שאתם אכן אדם אמיתי ואכן מעוניינים בשירות. השיחה אורכת כעשר שניות וזהו. אם אתם נרשמים בשעות הלילה הקטנות שימו לב לשים את הסלולרי על רטט כדי שלא תעירו את בני הבית הישנים (מה שקרה לי).

[title]בונוס: iTunes Radio[/title]

אפל השיקה עם ה- iOS 7 גם את האייטונס רדיו, שירות סטרימינג מוזיקלי וחינמי לאזרחי ארה”ב. כאן ה-VPN לא יעזור ותצטרכו לפתוח חשבון אייטונס אמריקאי.

 

מה עושים?  רוכשים באיביי (EBAY) כרטיס iTunes U.S Gift Card ופותחים חשבון אמריקאי באייטונס עם כרטיס המתנה שרכשתם.

צפייה מהנה!

לפיתוח קריירה מקצועית בדיגיטל
מעוניינים במשהו?

כל השדות חובה

    אנחנו זמינים כמעט בכל מקום
    דילוג לתוכן