חזרה לבלוג

לימודי דאטה אנליסט במכללה לניו מדיה

לימודי דאטה אנליסט הפכו להיות יותר ויותר מבוקשים ככל שתחום הדאטה הולך וגדל. המקצוע הופך רלוונטי במיוחד בתחומי השיווק הדיגיטלי בהם איסוף הדאטה הופך להיות אחד מהיסודות עליהם נשען התחום. לאילו רזולוציות מגיע עולם הדאטה במרחב הדיגיטלי? עולם השיווק והפרסום ממלא את חיינו בערוצים שונים: קופון בסופר, מודעה בגוגל, המלצה על כתבה כלשהי, הודעת טקסט, באנר אישי בפייסבוק, הצעה להלוואה מהבנקאי ועוד מגוון הפתעות. כל לחיצה על מודעה, כל פרטים שגולשים משאירים ואפילו כל פעם שגולש מתעכב על סרטון הופך למידע שניתן לכרייה ושימוש.

לימודי דאטה אנליסט – עם מה תצאו מהקורס

כמו שכבר הבנו, של אנליסט הנתונים (Data Analyst) עוסק בכריית מידע ממאגרי הנתונים והשיווק של חברות ולבצע ניתוח קפדני על מנת להגיע לכדי תובנות שיווקיות והמלצות לביצוע. ביצועיו של דאטה אנאליסט נדרשים בשלב יצירת האסטרטגיה השיווקית של מוצר או חברה באמצעות יצירת מחקרי שוק והבנת הלקוח וגם בזמן עבודת השיווק בפועל תוך כדי ניתוח הפעילות השיווקית בזמן אמת עד להחלטה על להפסיק קמפיין כזה או אחר.

בוגר לימודי דאטה אנליסט במכללה לניו מדיה לא רק ידע לעבוד עם טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לחתוך את הנתונים ולהסיק תובנות עסקיות, אלא יגיע ממש למצב שהוא נוגע בלקוחות תוך כדי שהוא מבין איך הם חושבים או מרגישים וכך הוא לומד לחזות את ההתנהגות שלהם, ליצור מודלים לכך ובעצם להתוות את הדרך באת יצירת אסטרטגיית השיווק.

לימודים במכללה לניו מדיה

בקורס דאטה אנליסט במכללה לניו למדיה המוצע כחלק מעולם הקורסים שלנו תלמדו כיצד לכרות בפועל את המידע שנמצא ברשת וגם מחוצה לה,  לבצע ניתוח ומדידה של הנתונים, להפיק תובנות והמלצות לביצוע החל ממחקרים לפני יציאה של מוצר או קמפיין חדש, דרך הביצוע בפועל ועד לסופו.

הקורס הנ״ל מותאם לצרכי התעשייה ונותן כלים מעשיים לעבודת אנליסט נתונים ( Data Analyst )

הקורס מוכר לפיקדון חיילים משוחררים ותוכנית שוברים של משרד העבודה.

במכללה לניו מדיה תמצאו מגוון של קורסים בנושאי שיווק דיגיטלי. באתר תמצאו קורסים המותאמים לחברות וקורסים בהתאמה אישית.

 

לפיתוח קריירה מקצועית בדיגיטל
מעוניינים במשהו?

כל השדות חובה

    אנחנו זמינים כמעט בכל מקום
    דילוג לתוכן
    מעבר לסרגל הכלים