חזרה לבלוג

מדריך המקצועות בדיגיטל

בעבר היה נהוג לבחור במקצוע אחד ובמקום עבודה אחד עד ליציאה לפנסיה, היום המצב שונה לחלוטין. אנחנו מחליפים מקומות עבודה באופן תכוף יותר, מתקדמים מתפקיד לתפקיד, משנים תחומי עיסוק ואף יוצאים לדרך עצמאית.

שינוי קריירה והסבה מקצועית הופכים לשכיחים יותר ויותר ומספר העובדים שעוברים הסבה מקצועית גדל משנה לשנה. הסיבות להסבה מקצועית מגוונות ויכולת להגיע גם מהרצון לעשות שינוי ולשדרג את רמת החיים, להגשים חלומות ישנים ועוד.

​​​​​​​​​​​​​​​כל תחום השיווק הדיגיטלי הוא צעיר במונחי תעסוקה, תפקידים מוגדרים ומשתנים, וכלל שהתחום מתפתח הכל הופך להיות מאוד דינאמי אם בעבר הלא רחוק עסק "פיזי" היה נתמך בפעילות דיגיטלית היום אפשר למצוא לא מעט עסקים דיגיטליים שנתמכים בפעילות "פיזיות" (חנויות POPUP).

עולם מקצועות הדיגיטל הוא רחב וגדול, ההיצע שקיים בשוק יכול אף לבלבל, לכן ריכזנו את המקצועות המובילים בתחום ולאחר צבירת ניסיון מעשי ניתן להתפתח לתפקידים שונים ומגוונים.

איך מוצאים עבודה בדיגיטל?

הנתונים לקוחים מאתר TheMarker

היתרון הבולט בתחום הדיגיטלי, הוא שניתן לעסוק בו מספר אופנים:

בינלאומי – אין גבולות, אפשר להגיע לכל מקום בעולם, בסופו של דבר כל עסק צריך שיווק דיגיטלי, והשוק הישראלי לא מספיק גדול בשביל כולם

עצמאים – לכל אילו שהיו שכירים בעברם – תמיד רצית להיות הבוס של עצמך ו"לפתוח עסק"

יזמות – יוזמות עסקיות משתלבות מצוין בתחום הזה, יש הרבה מקום ליצירתיות ומקוריות, התחום חדש יחסית ומשתנה תכופות ועדין לא המציאו את הכל

במדריך זה נסקור 3 מקצועות מובילים להסבה מקצועית מותאמת לתחום הדיגיטל:

אז על מה נדבר :

  • נציג את המקצועות המובילים בתחום הדיגיטל ומה צריך בשביל להצליח
  • נדמה יום בחיי כל מקצוע ונפרט את תחומי האחריות
  • נציין את הדרישות והתכונות הדרושות מכל מי שרוצה לעסוק בתחום
  • נראה את אפשרויות התעסוקה בכל מקצוע ואת תהליך ההתקדמות בהם
  • נבדוק את מדרגות השכר הממוצע לכל מקצוע החל מתפקיד התחלתי ועד לתפקידים בכירים

 יאללה מתחילים….

יצירת קשר
מעוניינים במשהו?

כל השדות חובה