כשניסיון פוגש חדשנות

המכללה לניו-מדיה הוקמה בשנת 2009 והפכה לחלוצת ההכשרות במרחב הדיגיטלי הישראלי מתוך הבנה ברורה וצלולה באשר לתמורות שהחלו לקרום עור וגידים בעולמות השיווק והפרסום.

כבר אז הבנו כי קיים צורך במוסד לימודים ייחודי אשר יציע הכשרות מקיפות ויישומיות בתחום השיווק הדיגיטלי. ראוי לציין בהקשר הזה כי נכון לנקודת הזמן שבה הוקמה, הייתה המכללה לא רק לראשונה בישראל – כי אם גם לאחת ממכללות ההכשרה הדיגיטלית הראשונות בעולם.

הסיפור שלנו

מכללת ניו-מדיה, חלוצת ההכשרות ולימודי מקצועות הדיגיטל בישראל הוקמה בשנת 2009 על ידי אבי בן זיקרי. המכללה מתגאה ב – למעלה מ -20,000 בוגרים, אותם זכתה להכשיר ולהכין להשתלבות בתפקידי מפתח בתעשיית הפרסום, השיוווק, ניהול המוצר ומקצועות הדיגיטל השונים.

במכללה פועלות ארבע חטיבות מקצועיות

 • מסלולי הכשרה לפיתוח קריירה מקצועית בתחומי השיווק והדיגיטל
 • הדרכות והכשרות מותאמות לארגונים ומנהלים
 • שירותי ייעוץ ומיקור חוץ בניהול דיגיטלי
 • מסלולי יזמות לבני נוער

יתרונות בעבודה ולמידה עם המכללה לניו-מדיה

מכללת ניו-מדיה מציעה ניסיון של למעלה מעשור בהדרכות ופיתוח מסלולי הכשרה ייעודיים לתעשיית הדיגיטל, לרבות עבודה עם ארגונים מובילים וחברות ממשלתיות, תוך שמירה על חווית לימודים משפחתית, מקצועית ומעודכנת כיאה לעולם שמשתנה ללא הרף. הסטודנטים אינם לקוחות, אלא שותפים לדרך בהם אנו נעזרים בכדי לחדש ולהתאים את תכניות הלימוד יחד עם מרצים בעלי ניסיון מוכח בתעשייה.

תמיד מעודכנים

הממשק המקצועי והיומיומי שלנו מול הלקוחות, מאפשר לנו להביא לשולחן לא רק את הניסיון אלא גם את החובה להישאר מעודכנים בכל החידושים שקורמים עור וגידים מדי יום בעולם הדיגיטל – וכן את היכולת לייצר ניתוחים ותחזיות באשר למגמות המחר והעתיד לבוא.

גמישות ומהירות תגובה

אנחנו חיים במציאות שמחייבת אותנו להיות בתנועה מתמדת – העולם משתנה, הצרכים משתנים והצרכנים דורשים- המכללה לניו-מדיה עושה התאמות בזמן אמת לתכני הלימוד בהתאם לדרישות השוק בפיתוח של מסלולי לימוד לתפקידי ההווה והמחר.

שרות ויחס אישי

אצלנו תרגישו בבית וזו לא קלישאה. אווירה ביתית, יחס אישי של כל הצוות, זמינות גבוהה ברוב שעות היממה והשבוע הן של הצוות המנהלי והן של סגל המרצים יאפשרו לכם להתרכז במשימה אחת – פיתוח הקריירה ולמידה

איתך לכל אורך הדרך וגם ביום שאחרי

סיימת לימודים? מחלקת ההשמה שלנו תלווה אותך כל הדרך במציאת עבודה ו/או הקמת עסק עצמאי דיגיטלי.
עברה תקופה מסיום הלימודים ובא לך להתרענן – המכללה מאפשרת לך לחזור על שיעורים ולהתרענן, ללא עלות.

אנחנו בהכרה מלאה

כל מסלולי הלימוד שלנו מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים, משרד העבודה, משרד הקליטה וגמול השתלמות עובדי מדינה

צרו קשר

לקבלת מידע על מסלולי הלימוד וההכשרות, השאירו פרטים ואנו ניצור קשר

כל השדות חובה

  אנחנו פה לרשותכם
  מעוניינים במשהו?

  כל השדות חובה

   דילוג לתוכן